۵ چیزهایی که شما باید بدانید که درباره شما والیبال عبور

دوشنبه 27 دی 1395 04:37 ب.ظ

 

5 چیزهایی که شما باید بدانید که درباره شما والیبال عبور

 • 5 چیزهایی که شما باید بدانید که درباره شما والیبال عبور

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پاس یکی از عناصر ضروری ترین والیبال است و می تواند اساس تنظیم شگفت انگیز است که اجازه خواهد داد که یک تیم به گل برسه. هر تیم باید چند عابران خوب است که می تواند سرب در دریافت خدمت و چیدن برگ رسیده تنباکو گذاران را داشته باشد. در اینجا پنج چیز است که هر بازیکن والیبال باید در مورد پاس او می دانم. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱٫ سازمان دیده بان سرور [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هر رهگذر نیاز برای شروع با تماشای سرور و یادگیری چگونه به خواندن زبان بدن خود را. عابران باید نگاه کنید تا ببینید که در آن سرور در حال تماشای، و آماده برای حرکت به محل مربوطه در دادگاه باشد. بسیاری از سرویس دهنده به طور مداوم به همان نقطه و یا منطقه در دادگاه خدمت می کنند، بنابراین عابران می توانند یاد بگیرند برای پاسخ به این نشانه ها. پس از آن می تواند به عابران این مقام را به پوشش اضافی دادگاه، در حالی که هنوز آماده برای شکستن دور به هر جای دیگری ممکن است سرور ضربه باقی مانده است. این مهم است که نگه داشتن چشم در نوع استراتژی سرور می تواند بازی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۲٫ همیشه از موقعیت گذارنده آگاه باشد [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] رهگذران همیشه باید مطمئن شوید که در آن بنگاه خود در دادگاه، و باید قادر به گرفتن توپ به گذارنده بدون در نظر گرفتن شرایط. حتی زمانی که یک رهگذر برای اجرا به خط مرزی برای بازگشت به یک توپ است که بسیار نزدیک، رهگذر هنوز هم باید از محل گذارنده آگاه و آماده برای هدایت توپ به عقب باشد.
  هنگامی که یک پاس به درستی به گذارنده کارگردانی است، وضع کننده قادر خواهد بود تا نخست بازی برای مضروب تیم باشد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۳٫ تماس با توپ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] همه رهگذران همیشه باید پاسخ توپ! این یکی از مهم ترین عناصر که بسیاری از عابران غفلت به کار درستی است – و اگر آن را نادیده گرفته شده است، می توان آن سردرگمی بزرگ در دادگاه شود. هنگامی که یک رهگذر خواستار توپ بازیکنان دیگر می دانیم که آنها لازم نیست که برای آن و همچنین می توانید خود را برای مرحله بعدی از بازی آماده کند. به عنوان مثال، گذارنده می توانید به موقعیت برای دریافت پاس اگر او را ندارد به در مورد اینکه آیا یا نه هر کسی در تیم بازگشت توپ اول نگران است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۴٫ اسلحه باید صاف باقی می ماند و پاس باید توسط بدن به کارگردانی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که یک بازیکن در حال عبور از توپ خود را و یا سلاح های خود را باید یک سطح صاف برای توپ ضربه در برابر ایجاد کنید. دست بازیکن باید با هم در آغوش گرفت تا باقی می ماند که سلاح های خود را انجام از هم جدا نیست، که می تواند در یک بازی غیر قانونی است. علاوه بر این، عابران باید توپ را با بدن خود را مستقیم – برای مثال، اگر بازیکن به سمت دادگاه مواجه است، توپ به احتمال زیاد به رفتن به سمت و خارج از مرزهای زمانی که آن را ضربه. عابران باید پیش بینی خدمت و یا ضربه در زمان به اندازه کافی به خود را در نقطه ای درست کنید، پاهای خود را محکم، و در زیر توپ در حالی که رو گذارنده، به منظور ایجاد حرکت خوب. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۵٫ حفاری برای توپ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در نهایت، عابران باید همیشه برای توپ حفاری. این که آیا آن پایین آمدن نزدیک در سراسر بالای تور در زاویه خشن، یا اینکه آیا آن است که از شبکه برای صرفه جویی در ضربه ضعیف هم تیمی دیگر حفر شده، عابران باید آماده به حفاری توپ. عابران همیشه باید kneepads لباس و باید کشویی تمرین به طوری که آنها آماده برای دریافت و کشش مناسب برای زیر توپ در هر شرایطی دریافت می باشد. بسیاری از وعده، بازدید، و دیگر عبور می کند به سمت نقطه ایده آل در دادگاه به کارگردانی نمی شود، بنابراین عابران باید آماده و مایل به دریافت بر روی زانو خود، فرو رفتن به زمین باشد، و انجام هر کاری که طول می کشد تا در زیر توپ و بازگشت از یک پاس خوب است.

  با ادامه این پنج نکته اساسی، رهگذران خواهد شد به خوبی برای هر نوع ضربه که بیش از خالص می آید آماده شده است. در حالی که هر تیم باید چند عابران خاص در چرخش اند، آن را نیز مهم است که همه اعضای تیم می دانم که این اصول را به مرحله در زمانی که آنها مورد نیاز است. این قوانین کلیدی کمک رهگذران در موقعیت دریافت کنید، بازگشت به توپ، و راه اندازی بازی.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: ۵ ، چیزهایی ، که ، شما ، باید ، بدانید ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات