برش پلاسما الگوهای

جمعه 10 دی 1395 02:57 ق.ظ

 

برش پلاسما الگوهای

 • برش پلاسما الگوهای

  پلاسما الگوهای برش برای دانلود رایگان در دسترس هستند. آیا شما به برخی پلاسما اصلی برش فایل های به دنبال؟ اگر شما من چند را در اینجا که شما می توانید بر روی دستگاه برش پلاسما خود استفاده کنید.

  این فایلها از معدن را رایگان برای شما به استفاده بدون هیچ گونه محدودیت می باشد.

  من در واقع این طرح از ابتدا ایجاد و به فروش آنها را در eBay بیابید. من همیشه می خواستم برای رفتن به بازار برای دیدن اگر من می توانم آنها وجود دارد و همچنین به فروش برساند. اگر شما در حال تلاش برای ایجاد پول با دستگاه پلاسمای خود را، یک راه می تواند به انجام دور فروش در بازارهای محلی در سراسر منطقه شما.

  این برش پلاسما فایل های هنر نیز می تواند با هر دستگاه دیگر برش CNC استفاده می شود. شما می توانید آنها را با جت آب ماشین آلات، ماشین آلات برش لیزری یا دستگاه های برش گاز برش استفاده کنید.

  شما می توانید این فایلها را برای دو بعدی فرز CNC

  استفاده کنید.

  نحوه من ایجاد این طرح توسط اولا کشیدن آنها بر روی یک تکه کاغذ سفید، و سپس اسکن این عکس را در کامپیوتر بوده است. هنگامی که تصویر در کامپیوتر بود من گرافیک من برنامه طراحی برای ردیابی سراسر الگوی تصویر اسکن استفاده می شود.

  این نرم افزار که من برای این استفاده کورلدراو ۱۲٫ نامیده می شد وجود دارد یک نسخه به روز موجود در حال حاضر که به اعتقاد من است که به نام کورلدراو X4. [19،۴۵۹،۰۰۲]

  این تصاویر نیاز به یک فایل وکتور برای کار با. هنگامی که این الگوهای فایل های برداری هستند بدون افت کیفیت تصویر وجود دارد. اگر شما استفاده از یک بیت مپ و یا یک تصویر JPEG شما متوجه خواهید شد هنگامی که شما در تصویر زوم تار و پیکسلی تبدیل خواهد شد.

  هنگام استفاده از یک فایل برداری است بدون pixelation در همه وجود دارد. دلیل این است که یک تصویر بردار یک معادله ریاضی است و مهم نیست که چقدر شما زوم در، خطوط همیشه تیز و روشن بود.

  برای دریافت الگوهای برش پلاسما رایگان خود را در این لینک در اینجا دنبال کنید: برش پلاسما الگوهای

  منبع

برچسب ها: برش ، پلاسما ، الگوهای ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات