بهترین تمرین موسیقی و یا بهترین آهنگ تمرین – پیشنهادات هاردکور بدنسازی

جمعه 3 دی 1395 06:37 ب.ظ

 

بهترین تمرین موسیقی و یا بهترین آهنگ تمرین

 • بهترین تمرین موسیقی و یا بهترین آهنگ تمرین

  هرگاه بدنسازی نویسندگان مجله و بازدید کنندگان دیگر به Metroflex بدنسازی بازگشت به خانه، همه آنها ضجه و زاری همان چیزی که در مکالمات تلفنی خصوصی: آنها فضای خانم Metroflex و موسیقی! آنها عاشق این واقعیت است که آسانسور خود را تا وزن هر زمان که آنها بازدید از “اکثر هاردکور بدنسازی در امریکا” که توسط عضله و تناسب اندام مجله (جولای ۲۰۰۵) انتخاب شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در حال حاضر شما می توانید برخی از آن فضا به خود را ورزشگاه با پیشنهادات Metroflex برای بهترین موسیقی تمرین و یا بهترین آهنگ تمرین به شما کمک کند با آموزش وزن خود را. بله، این به شما کمک خواهد حتی اگر شما در یکی از “فوق العاده شیک و مد” سالن های ورزشی در سراسر جهان آموزش.

  برای کسانی از شما که عشق بلند کردن وزنه های سنگین، شما می دانید که در بسیاری از سالن های ورزشی تجاری شما را به انفجار پخش MP3 خود را صرفا به غرق کردن موسیقی باشگاه وحشتناک بازی بالاتر از قفسه چمباتمه زدن؛ و که فرض آنها حتی قفسه چمباتمه زدن و یا دندانه دار کردن قدرت در وهله اول! در حال حاضر، حتی اگر شما در یکی از این سالن های ورزشی آموزش شما می توانید دستگاه پخش سی دی یا دستگاه پخش MP3 “هاردکور” به اندازه کافی به شما کمک کند به عنوان شما را با روش های Metroflex آموزش است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ما اعضای Metroflex بدنسازی نظرسنجی و صاحب وارد Top 10 آهنگ درخواست که در آن اعضای انگیزه بیشتر. در هیچ منظور خاص، در اینجا آنها عبارتند از: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] O AC-DC: رعد و برق [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] O 2 تایید: کالیفرنیا عشق [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] O راکی ​​IV: جنگ (بقیه موسیقی متن فیلم به عنوان یک کل دوست)

  O هنک ویلیامز، جونیور کشور پسر می توانید زنده ماندن

  O بزاق:

  O متالیکا را کلیک کنید بوم کلیک کنید را وارد کنید Sandman در

  O اعجوبه: دوست داشتن B من *** ساعت تا

  O راماشتاین: رقیق آیا

  O DMX: من در انفجار

  O راب زامبی: زندگی دختر مرده

  دیگر مورد علاقه عبارتند از:

  O متالیکا: مرگ خزنده

  O Mudvayne به: حفاری

  O AC-DC: TNT

  اگر شما باید یک لیست از آهنگ های مورد علاقه که شما فکر می کنم شامل بهترین موسیقی تمرین لطفا به ما ایمیل در newsletters@MetroflexGymTraining.com . ما پیشنهادات خود را برای اعلان های آینده کامپایل خواهد شد.

  منبع

برچسب ها: بهترین ، تمرین ، موسیقی ، و ، یا ، آهنگ ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات